Szanowni Państwo!

Zakład Poligraficzny "Flexodruk" - Źrebiec sp. jawna jest jednym z wiodących producentów etykiet w województwie podkarpackim.
Działamy na rynku od 20 lat, gdzie cieszymy się uznaniem naszych klientów.
Od ponad 10 lat posiadamy certyfikat jakości wg normy ISO 9001.

Ponad 20 lat na rynku

 • Doświadczenie

  Współpracujemy ze znaczącymi firmami w dziedzinie produkcji wyrobów mięsnych, nabiałowych jak również przemysłu chemicznego, kosmetycznego, itd.

 • Szybkość realizacji zamówienia

  Maksymalnie szybką reakcje na Państwa zamówienia, uzyskujemy dzięki własnemu studio projektowemu oraz własnej przygotowalni CTP i znacznej bazie wykrojników etykiet. Redukuje to czas oczekiwania na końcowy produkt. Dysponujemy również własnym transportem.

 • Gwarancja jakości

  Firma gwarantuje najwyższą jakość wyrobów, co potwierdzają nasi liczni odbiorcy. Dzięki współpracy z czołowymi dostawcami na rynku poligraficznym, możemy poszczycić się znakomitymi wynikami w dziedzinie jakości, jak również terminowości zamówień. Osiągamy to dzięki nowemu parkowi maszyn, oraz kontroli jakości na wszystkich etapach produkcji. Działamy zgodnie z najnowszą normą ISO 9001:2015

 • Owocna współpraca

  Oferujemy Państwu współpracę i pomoc w celu osiągnięcia dobrych wyników handlowych w sprzedaży Waszych produktów. Nasze studio graficzne ułatwi Państwu wykonanie projektu nowych wzorów etykiet.

Zapraszamy do współpracy, pozostając do Państwa dyspozycji.

Biuro obsługi klienta

Współwłasciciel

Edyta Źrebiec-Frączek

Kierownik zakładu

Artur Szafarz

Grafik Komputerowy
Grafik komputerowy

Jarosław Basara